Tiesību akts: spēkā esošs
Attēlotā redakcija: 11.04.2024. - ... / Spēkā esošā
Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr. 38

Rīgā 2024. gada 28. martā
Par Latvijas Republikas diplomātiskajās pārstāvniecībās ārvalstīs izveidoto 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņu komisiju iecelšanu

Centrālā vēlēšanu komisija 2024. gada 22. un 26. martā ir saņēmusi Ārlietu ministrijas priekšlikumus par vēlēšanu iecirkņu komisiju priekšsēdētāju, sekretāru un locekļu kandidatūrām Latvijas Republikas diplomātiskajās pārstāvniecībās ārvalstīs izveidotajiem 2024. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņiem.

Saskaņā ar Pašvaldības vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5. panta trešo daļu Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

iecelt vēlēšanu iecirkņu komisiju priekšsēdētājus, sekretārus un locekļus:

Nr. p. k.

Iecirkņa

numurs

Atrašanās vieta

Komisijas sastāvs

1.

1015

Vēstniecība Apvienotajos Arābu EmirātosKomisijas priekšsēdētājs Kristaps Brigmanis

Komisijas sekretārs Mārcis Maksims

Komisijas locekle Dana Goldfinča

2.

1001

Vēstniecība Amerikas Savienotajās ValstīsKomisijas priekšsēdētāja Santa Dālmane

Komisijas sekretāre Svetlana Daukante

Komisijas locekle Evita Čikute

3.

1072

Vēstniecība Austrālijas SavienībāKomisijas priekšsēdētāja Vineta Freimane

Komisijas sekretāre Ieva Apine

Komisijas loceklis Raitis Freimanis

4.

1014

Vēstniecība Austrijas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Ingars Veicis

Komisijas sekretārs Mārcis Ošiņš

Komisijas locekle Guna Japiņa

5.

1055

Vēstniecība Azerbaidžānas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Ieva Bernāne

Komisijas sekretāre Leila Zulfugarova

Komisijas locekle Vija Buša

6.

1017

Vēstniecība Beļģijas KaralistēKomisijas priekšsēdētāja Anta Rutka-Kriškalne

Komisijas sekretāre Dana Tjurina

Komisijas locekle Ieva Brice

Komisijas loceklis Emīls Kristofers Jonāss,

Komisijas loceklis Viesturs Kriškalns

Komisijas locekle Sanita Krūmiņa

Komisijas locekle Aiga Liepiņa

7.

1019

Vēstniecība Čehijas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Jānis Vaivars

Komisijas sekretāre Solvita Maškova

Komisijas locekle Elita Kuzma

8.

1020

Vēstniecība Dānijas KaralistēKomisijas priekšsēdētājs Jānis Kalva

Komisijas sekretāre Ilona Obi

Komisijas loceklis Dzintars Paegle

9.

1062

Vēstniecība Ēģiptes Arābu RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Māris Rumpe

Komisijas sekretāre Ieva Juste

Komisijas locekle Brigita Meija-Rumpe

10.

1021

Vēstniecība Francijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Anna Valtere

Komisijas sekretāre Inese Siliņa

Komisijas locekle Laura Štokmane-Guillopē

Komisijas loceklis Eduards Stiprais

Komisijas locekle Gunta Ērgle-Lāce

11.

1031

Pastāvīgā pārstāvniecība Strasbūrā (Francija)Komisijas priekšsēdētājs Rolands Ezergailis

Komisijas sekretāre Kristīne Lauriņa

Komisijas loceklis Eduards Dzenītis

Komisijas loceklis Jānis Kārkliņš

12.

1022

Vēstniecība Grieķijas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Andrejs Karpovičs

Komisijas sekretāre Dzintra Liepa

Komisijas locekle Ieva Briede

13.

1056

Vēstniecība GruzijāKomisijas priekšsēdētājs Renārs Vilde

Komisijas sekretāre Aija Landzberga

Komisijas locekle Dace Džavašvili

14.

1023

Vēstniecība Igaunijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Linda Sokolova

Komisijas sekretāre Elīna Tanne

Komisijas locekle Kristīne Našeniece

15.

1003

Vēstniecība Indijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Ieva Bīlmane

Komisijas sekretāre Guna Āboltiņa

Komisijas loceklis Juris Bone

16.

1024

Vēstniecība Itālijas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Oskars Pastars

Komisijas sekretāre Tamāra Pazāne

Komisijas locekle Asja Monti

17.

1052

Vēstniecība ĪrijāKomisijas priekšsēdētāja Elīna Grintāle

Komisijas sekretāre Annija Roga

Komisijas locekle Anete Kalnāja

Komisijas locekle Ilona Aploka

Komisijas locekle Alda Šneidere

18.

1026

Vēstniecība JapānāKomisijas priekšsēdētājs Zigmārs Zilgalvis

Komisijas sekretāre Zane Pommere

Komisijas loceklis Andžejs Kaševskis

19.

1027

Vēstniecība KanādāKomisijas priekšsēdētājs Edgars Kaktiņš

Komisijas sekretāre Solvita Rakitko

Komisijas locekle Stella Ankrava

Komisijas loceklis Oto Gabriels Kļaviņš

20.

1057

Vēstniecība KazahstānāKomisijas priekšsēdētāja Irina Mangule

Komisijas sekretārs Māris Pučka

Komisijas locekle Dina Giluce

21.

1051

Vēstniecība Korejas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Āris Vīgants

Komisijas sekretāre Ieva Majore

Komisijas locekle Inese Plātere

22.

1032

Vēstniecība Ķīnas Tautas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Valts Vītums

Komisijas sekretāre Evita Armaloviča

Komisijas loceklis Kristaps Briedis

23.

1029

Vēstniecība Krievijas FederācijāKomisijas priekšsēdētāja Māra Fricberga

Komisijas sekretāre Svetlana Romanovska

Komisijas locekle Evija Johansone

24.

1033

Vēstniecība Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā KaralistēKomisijas priekšsēdētāja Ilvija Birkhāne

Komisijas sekretāre Katrīne Ozoliņa-Žukovska

Komisijas locekle Elīna Zīlīte-Peniķe

Komisijas locekle Agnese Baldiņa

Komisijas locekle Santa Rosicka

Komisijas loceklis Māris Geida

Komisijas locekle Margarita Feizaka

25.

1037

Vēstniecība Lietuvas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Solveiga Līga Silkalna

Komisijas sekretāre Liene Bērtule

Komisijas locekle Santa Krūze

26.

1058

Vēstniecība Moldovas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Kristīne Zinčenko

Komisijas sekretāre Dace Nirka

Komisijas loceklis Edgars Bondars

27.

1038

Vēstniecība Nīderlandes KaralistēKomisijas priekšsēdētājs Edgars Trumkalns

Komisijas sekretāre Renāte Krieviņa

Komisijas locekle Zaiga Korkrana

Komisijas locekle Elīna Cērpe

Komisijas locekle Natālija Burišina

Komisijas locekle Līva Kociņa

Komisijas locekle Helēna Deina Švanka

28.

1039

Vēstniecība Norvēģijas KaralistēKomisijas priekšsēdētāja Ilona Ennina

Komisijas sekretārs Edgars Bulvāns

Komisijas loceklis Rolands Bošs

29.

1040

Latvijas Republikas vēstniecība Polijas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Juris Poikāns

Komisijas sekretārs Jurģis Barkāns

Komisijas locekle Paula Patrīcija Adukone

30.

1043

Vēstniecība Somijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Dace Treija-Masī

Komisijas sekretārs Reinis Kalniņš

Komisijas loceklis Dāvis Baumanis

Komisijas locekle Maira Dobele

Komisijas loceklis Roberts Briežkalns

Komisijas locekle Gunta Paavole

31.

1042

Latvijas Republikas vēstniecība

Spānijas Karalistē

Komisijas priekšsēdētāja Nora Balode

Komisijas sekretāre Katrīna Salaka

Komisijas locekle Ilze Sīle

32.

1044

Pastāvīgā pārstāvniecība ANO Ženēvā, ŠveicēKomisijas priekšsēdētājs Renārs Danelsons

Komisijas sekretāre Aija Zīlīte

Komisijas loceklis Mārtiņš Teteris

33.

1045

Latvijas Republikas vēstniecība Turcijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Dagnija Lāce-Ate

Komisijas sekretāre Solvita Apala

Komisijas loceklis Jānis Dreimanis

34.

1046

Latvijas Republikas vēstniecība UkraināKomisijas priekšsēdētāja Dzidra Liepiņa

Komisijas sekretārs Renārs Volks

Komisijas locekle Madara Siliņa

Komisijas locekle Žanna Gorčakova

35.

1061

Vēstniecība Ungārijas RepublikāKomisijas priekšsēdētāja Agnese Kalniņa

Komisijas sekretāre Annemarija Tauriņa

Komisijas locekle Maija Bišofa

36.

1059

Vēstniecība Uzbekistānas RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Indulis Bērziņš

Komisijas sekretāre Svetlana Prokopeņa

Komisijas locekle Jeļena Puncule

37.

1047

Vēstniecība Vācijas Federatīvajā RepublikāKomisijas priekšsēdētājs Georgs Zommers

Komisijas sekretāre Kate Salnāja

Komisijas locekle Sabīne Uščina

Komisijas loceklis Didzis Stāvausis

Komisijas locekle Lana Saksone

38.

1050

Vēstniecība Zviedrijas KaralistēKomisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Līdaks

Komisijas sekretārs Rolands Timermanis

Komisijas locekle Solvita Sāre

Komisijas locekle Vita Leimane-Viktorsone

Komisijas locekle Anna Daudziņa

(Grozīts ar CVK 11.04.2024. lēmumu Nr. 45)

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja K. Saulīte

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R. Eglājs
11.04.2024