Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2003. gada 4. novembra noteikumus Nr. 632 "Valstu saraksts, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešama vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā".

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.206

Rīgā 2003.gada 22.aprīlī (prot. Nr.22, 51.§)

Valstu saraksts, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešama vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā

Izdoti saskaņā ar Imigrācijas likuma 4.panta otrās daļas 5.punktu

1. Noteikt, ka vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā, nav nepieciešama šādu valstu (iekļautas Eiropas Savienības Padomes apstiprinātajā valstu sarakstā, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešamas vīzas Eiropas Savienības ārējās robežas šķērsošanai) pilsoņiem (pavalstniekiem), kuri izmanto savas pilsonības valsts ceļošanas dokumentu:

1.1. Austrālijas Savienība;

1.2. Jaunzēlande;

1.3. Kanāda;

1.4. Nikaragvas Republika.

2. Šo noteikumu 1.punktā minēto valstu pilsoņiem (pavalstniekiem) ir tiesības uzturēties Latvijas Republikā ne ilgāk par 90 dienām pusgada laikā, skaitot no pirmās ieceļošanas dienas.

3. Noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 1.maiju.

Ministru prezidents E.Repše

Ārlietu ministra vietā - aizsardzības ministrs Ģ.V.Kristovskis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 1.maiju.

 

 

01.05.2003