Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.632

Rīgā 2003.gada 4.novembrī (prot. Nr.58, 24.§)

Valstu saraksts, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešama vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā

Izdoti saskaņā ar Imigrācijas likuma 4.panta otrās daļas 5.punktu

1. Noteikumi nosaka valstis, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešama vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā, kā arī laikposmu, kurā minētās personas var uzturēties Latvijas Republikā.

2. Lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā, vīza vai uzturēšanās atļauja nav nepieciešama šādu valstu pilsoņiem (pavalstniekiem) (ja viņi izmanto savas pilsonības (pavalstniecības) valsts ceļošanas dokumentu):

2.1. Austrālijas Savienība;

2.2. Hondurasas Republika;

2.3. Jaunzēlande;

2.4. Kanāda;

2.5. Nikaragvas Republika.

3. Šo noteikumu 2.punktā minēto valstu pilsoņiem (pavalstniekiem) ir tiesības bez vīzas vai uzturēšanās atļaujas uzturēties Latvijas Republikā ne ilgāk par 90 dienām pusgada laikā, skaitot no pirmās ieceļošanas dienas.

4. Atzīt par spēku zaudējušiem Ministru kabineta 2003.gada 22.aprīļa noteikumus Nr.206 "Valstu saraksts, kuru pilsoņiem (pavalstniekiem) nav nepieciešama vīza vai uzturēšanās atļauja, lai ieceļotu un uzturētos Latvijas Republikā" (Latvijas Vēstnesis, 2003, 63.nr.).

5. Noteikumi zaudē spēku ar īpašiem Ministru kabineta noteikumiem.

Ministru prezidents E.Repše

Ārlietu ministre S.Kalniete

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 8.novembri.

 

08.11.2003