Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.331

Rīgā 2002.gada 30.jūlijā (prot. Nr.31, 34.§)

Par graudu iepirkšanu no sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Riga Bestsprit" piegādātājiem 2002.gadā

Izdoti saskaņā ar Lauksaimniecības likuma 10.panta trešo daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā 2002.gadā iepērkami graudi no graudu ražotājiem, kuriem uz 2002.gada 1.augustu ir noslēgti līgumi par 2002.gada graudu ražas piegādi sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Riga Bestsprit".

2. Graudu iepirkšanas pasākumus (pieteikšana, darījumu noslēgšana, svara un kvalitātes novērtēšana, graudu pieņemšana, norēķinu kārtība, uzkrājumu pārdošana, uzraudzība) īsteno saskaņā ar Ministru kabineta 2002.gada 25.jūnija noteikumiem Nr.246 "Noteikumi par intervenci labības tirgū 2002./2003.gadā".

3. Graudu iepirkšanas cena ir 46 lati par vienu tonnu (bez pievienotās vērtības nodokļa), ja graudi atbilst minimālajiem kvalitātes rādītājiem saskaņā ar pielikumu.

4. Graudu iepirkšanas pasākumus spirta ražošanai finansē no Zemkopības ministrijai piešķirtajiem līdzekļiem, kas paredzēti valsts labības rezerves iegādei un uzglabāšanai, kā arī no lauksaimniecības subsīdiju līdzekļiem valsts budžetā kārtējam gadam piešķirtās apropriācijas.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Zemkopības ministrs A.Slakteris

 

Pielikums
Ministru kabineta
2002.gada 30.jūlija
noteikumiem Nr.331

Iepērkamo graudu minimālie kvalitātes rādītāji

Nr.
p.k.
Kvalitātes rādītāji Rudzi Kvieši Tritikāle
1. Krāsa normāla, raksturīga veseliem rudzu graudiem normāla, raksturīga veseliem kviešu graudiem normāla, raksturīga veseliem tritikāles graudiem
2. Smarža normāla, raksturīga veseliem rudzu graudiem, bez sasmakuma, iesala, pelējuma un citām smaržām normāla, raksturīga veseliem kviešu graudiem, bez sasmakuma, iesala, pelējuma un citām smaržām normāla, raksturīga veseliem tritikāles graudiem, bez sasmakuma, iesala, pelējuma un citām smaržām
3. Stāvoklis veseli, nesiluši veseli, nesiluši veseli, nesiluši
4. Mitrums (ne vairāk kā) 14 % 14 % 14 %
5. Atkritumu piemaisījumi (ne vairāk kā) 3 % 3 % 3 %
6. Puvuši, pelējuši graudi nav pieļaujami nav pieļaujami nav pieļaujami

Piezīmes.

1. Melnplauka - nav pieļaujama.

2. Kaitēkļu invāzija - nav pieļaujama.

Zemkopības ministrs A.Slakteris

02.08.2002