Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 111

Rīgā 1994. gada 7. jūnijā (prot. Nr. 30 2. §)

Par pašvaldību domes (padomes) priekšsēdētāju mēneša amatalgām un gada piemaksām

Izdoti saskaņā ar likumu «Par pašvaldībām»

1. Šie noteikumi nosaka pilsētas domes, pagasta padomes un rajona padomes (tālāk tekstā - «pašvaldību domes (padomes)») priekšsēdētāju mēneša amatalgu un gada piemaksu maksimālos apmērus.

2. Pašvaldību domes (padomes) priekšsēdētāju mēneša amatalgas ir nosakāmas, nepārsniedzot maksimālo mēneša amatalgu, kas noteikta, ņemot par pamatu pirmās kategorijas valsts ierēdņa mēneša amatalgu un to koriģējot ar šādiem koeficientiem:

1) Rīgas pilsētas domes priekšsēdētājam 1,5;

2) republikas pilsētas domes, rajona padomes priekšsēdētājam 1,15;

3) rajona pilsētas vai pagasta, kura iedzīvotāju skaits administratīvajā teritorijā ir lielāks par 5000 cilvēku, domes (padomes) priekšsēdētājam . 1,0;

4) rajona pilsētas vai pagasta, kura iedzīvotāju skaits administratīvajā teritorijā ir no 2000 līdz 5000 cilvēku, domes (padomes) priekšsēdētājam 0,85;

5) rajona pilsētas vai pagasta, kura iedzīvotāju skaits administratīvajā teritorijā ir līdz 2000 cilvēku, domes (padomes) priekšsēdētājam 0,5.

3. Pašvaldību domes (padomes) priekšsēdētaju vietnieku mēneša amatalgas ir nosakāmas 80% apmērā no priekšsēdētāja mēneša amatalgas.

4. Pašvaldību domes (padomes) priekšsēdētājiem un to vietniekiem var būt šādas maksimālās piemaksas gadā:

4.1. vienreizēja gada piemaksa divu mēneša amatalgu apmērā;

4.2. atvaļinājuma pabalsts mēneša amatalgas apmērā.

5. Šie noteikumi ir piemērojami ar likuma «Par pašvaldībām» spēkā stāšanās brīdi.

6. Līdz 1. kategorijas ierēdņa mēneša amatalgas noteikšanai par pamatu šo noteikumu 2.1.-2.4. apakšpunktā minēto amatpersonu mēneša amatalgas aprēķināšanai izmantojama mēneša amatalga, kas ar Ministru kabineta 1993. gada 17. augusta lēmumu Nr. 4 noteikta piektās kategorijas darbiniekiem, bet 2.5. apakšpunktā minētajām amatpersonām - mēneša amatalga, kas nepārsniedz 100 latu.

Ministru prezidents V. BIRKAVS

Valsts reformu ministrs, Ministru prezidenta biedrs M. GAILIS

17.06.1994