Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.5

Liepājā 1998.gada 18.jūnijā (prot. Nr.12,8§)

Izklaides rakstura sarīkojumu organizēšanas noteikumi

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 41.pantu

1. Noteikumi izdoti, lai būtiski uzlabotu masu pasākumu organizētības pakāpi un norises līmeni pilsētā.

2. Izklaides rakstura sarīkojumu organizēšanai pilsētas parkos, laukumos, ielās un pludmalē nepieciešama pašvaldības atļauja.

3. Atļaujas saņemšanai pasākuma organizētāji iesniedz Domē noteikta parauga pieteikumu ne vēlāk kā nedēļu pirms attiecīgā pasākuma norises.

4. Par izklaides rakstura sarīkojumu organizēšanas atļauju izsniegšanu atbildīgs ir Domes priekšsēdētāja vietnieks vai viņa pilnvarota pašvaldības amatpersona.

5. Izklaides pasākuma vadītājam ir jābūt klāt pašvaldības amatpersonas izsniegtajai atļaujai, kas apliecina, ka pašvaldībai nav iebildumu pret pasākuma rīkošanu.

6. Izklaides pasākumus pēc plkst. 23.00 drīkst apmeklēt un atrasties tajos personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

7. Izklaides pasākumu norises vietās apmeklētājiem aizliegts turēt pie sevis ierošus vai citus priekšmetus, kas pēc sava rakstura ir paredzēti vai var tikt piemēroti miesas bojājumu nodarīšanai cilvēkiem vai mantas bojāšanai.

8. Izklaides pasākuma organizētājs ir atbildīgs par to, lai pasākuma rīkošanai paredzētajā laikā un vietā nerastos būtiski transporta kustības traucējumi, netiktu apdraudēta sabiedriskā drošība un kārtība un būtu izpildīti visi pasākuma organizēšanas obligātie priekšnoteikumi.

9. Par šo noteikumu neievērošanu uzlikt naudas sodu līdz Ls 250.

Liepājas pilsētas domes priekšēdētāja pirmais vietnieks A.Jurkovskis

01.07.1998