Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 23

Rīgā 1996. gada 16. janvārī (prot. nr. 4, 20.§)

Skrundas radiolokācijas stacijas pagaidu lietošanā nodotās zemes nomas maksas līdzekļu izlietojuma kārtība

Izdoti saskaņā ar likuma "Par 1925.gada 1.aprīļa likuma
"Ministru kabineta iekārta" atjaunošanu
" 14.panta 3.punktu

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā izlietojami zemes nomas maksas līdzekļi, kas saņemti no Krievijas Federācijas saskaņā ar Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas 1994.gada 30.aprīļa līgumu "Latvijas Republikas un Krievijas Federācijas Vienošanās par Skrundas radiolokācijas stacijas tiesisko statusu tās pagaidu funkcionēšanas un demontāžas laikā" (tālāk tekstā - "nomas maksas līdzekļi").

2. Nomas maksas līdzekļi saskaņā ar attiecīgā gada likumu par valsts budžetu ieskaitāmi valsts pamatbudžetā un speciālajā budžetā.

3. Nomas maksas līdzekļu grāmatvedības apkalpošanu nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

4. Noteikt, ka no valsts pamatbudžetā ieskaitītajiem nomas maksas līdzekļiem saskaņā ar attiecīgā gada likumu par valsts budžetu finansējami izdevumi, kas nepieciešami, lai nodrošinātu:

4.1. Latvijas Republikas saistību izpildi saskaņā ar šo noteikumu 1.punktā minētā līguma noteikumiem;

4.2. Latvijas Republikas pilnvarotā pārstāvja darbību, kas saistīta ar šo noteikumu 1.punktā minētā līguma izpildi.

5. Speciālajā budžetā ieskaitāmā nomas maksas līdzekļu daļa nedrīkst būt mazāka par 50 procentiem no saņemtās nomas maksas.

6. Speciālajā budžetā ieskaitīto nomas maksas līdzekļu izlietojumu nosaka Ministru kabineta izveidota komisija saskaņā ar šiem noteikumiem un komisijas nolikumu, kuru apstiprinājis Ministru kabinets.

7. Izdarīt Ministru kabineta 1995.gada 4.aprīļa rīkojumā nr.165 "Par valsts komisiju Skrundas radiolokācijas stacijas pagaidu lietošanā nodotās zemes nomas maksas līdzekļu izlietojuma noteikšanai" (Latvijas Vēstnesis, 1995, 62., 110.nr.) grozījumu un svītrot 7.punktu.

Ministru prezidents A.Šķēle

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Ministru prezidenta biedrs M.Gailis

24.01.1996