Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Attēlotā redakcija: 14.06.2000. - ... / Spēkā esošā
Ministru kabineta rīkojums Nr.147

Rīgā 2000.gada 29.martā (prot. Nr.14 18.§)
Par Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību un ārvalstu bruņoto spēku vienību kopīgajām militārajām mācībām Latvijas teritorijā 2000.gadā

1. Pamatojoties uz likuma "Latvijas Nacionālo bruņoto spēku piedalīšanās starptautiskajās operācijās" 9.pantu, likuma "Ārvalstu bruņoto spēku statuss Latvijas Republikā" 2.pantu un likumu "Par Ziemeļatlantijas līguma organizācijas dalībvalstu un valstu, kas piedalās programmā "Partnerattiecības – mieram", līgumu par to bruņoto spēku statusu un šā līguma protokolu", Aizsardzības ministrijai 2000.gadā rīkot šādas Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību un ārvalstu bruņoto spēku vienību kopīgās militārās mācības Latvijas teritorijā:

1.1. BALTIC HOPE 00;

1.2. OPEN SPIRIT;

1.3. MCOPLAT 2000.

(Grozīts ar MK 14.06.2000. rīkojumu Nr.283)

2. Pamatojoties uz likuma "Latvijas Nacionālo bruņoto spēku piedalīšanās starptautiskajās operācijās" 9.pantu, likuma "Ārvalstu bruņoto spēku statuss Latvijas Republikā" 2.pantu un likumu "Par Igaunijas Republikas valdības, Latvijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības vienošanos par Baltijas Aizsardzības koledžu", Aizsardzības ministrijai 2000.gadā rīkot Baltijas Aizsardzības koledžas militārās mācības Latvijas teritorijā.

3. Pamatojoties uz likuma "Latvijas Nacionālo bruņoto spēku piedalīšanās starptautiskajās operācijās" 9.pantu, likuma "Ārvalstu bruņoto spēku statuss Latvijas Republikā" 2.pantu un likumu "Par Latvijas Republikas valdības, Igaunijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības vienošanos par Baltijas bataljonu", Aizsardzības ministrijai 2000.gadā rīkot Baltijas bataljona militārās mācības Latvijas teritorijā.

Ministru prezidents A.Šķēle

Aizsardzības ministrs Ģ.V.Kristovskis
14.06.2000