Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.282

Rīgā 1995.gada 19.septembrī (prot. Nr.52, 15.§)
Noteikumi par Valmieras rajonā esošo valsts pārvaldes iestāžu atsevišķu funkciju nodošanu Valmieras rajona pašvaldībai
Izdoti saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām9.pantu

1. Atļaut ministrijām saskaņā ar Valmieras rajona pašvaldības priekšlikumu noslēgt ar Valmieras rajona padomi rakstisku vienošanos par Valmieras rajonā esošo valsts pārvaldes iestāžu atsevišķu funkciju nodošanu Valmieras rajona pašvaldībai uz laikposmu no 1995.gada 15.oktobra līdz 1996.gada 31.decembrim. Noslēdzot minēto vienošanos, jāparedz funkciju izpildes finansēšanas kārtība un avoti, funkciju izpildes pārraudzības kārtība un atbildība par funkciju izpildi.

2. Lai noslēgtu šo noteikumu 1.punktā minēto vienošanos, Valmieras rajona padome izveido darba grupu, kuras sastāvā uzaicina pa vienam pārstāvim no katras ministrijas.

3. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izvērtē saskaņā ar šo noteikumu 1.punktā minēto vienošanos Valmieras rajona pašvaldībai nodoto funkciju izpildi un līdz 1997.gada 31.janvārim iesniedz attiecīgu pārskatu Ministru kabinetā.

Ministru prezidents M.Gailis

Ekonomikas ministrs J.Zvanītājs
27.09.1995