Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 428

Rīgā 2021. gada 17. jūnijā (prot. Nr. 48 5. §)

Par mobilizācijas pieprasījumu sagatavošanu un izsniegšanu

1. Pamatojoties uz Nacionālo bruņoto spēku likuma 6. panta otro daļu un Ministru kabineta 2005. gada 22. novembra noteikumu Nr. 873 "Noteikumi par mobilizācijas pieprasījumiem" 3.1 punktu, noteikt, ka Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Veselības ministriju un Nacionālo veselības dienestu nodrošina mobilizācijas pieprasījumu sagatavošanu un izsniegšanu, lai mobilizācijas izsludināšanas gadījumā saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības novēršanas pasākumiem laikus tiktu veikta pretepidēmijas pasākumu īstenošana un vakcinācija pret Covid-19 infekciju.

2. Veselības ministrijai divu mēnešu laikā pēc šā rīkojuma pieņemšanas apzināt un iesniegt Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem informāciju par komercsabiedrībām, kurām ir izsniedzami mobilizācijas pieprasījumi saistībā ar pakalpojumu nodrošināšanu pretepidēmijas pasākumu īstenošanai un vakcinācijai pret Covid-19 infekciju.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Ministru prezidenta biedrs,
aizsardzības ministrs A. Pabriks

17.06.2021