Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Talsu novada domes saistošie noteikumi Nr. 19

Talsos 2012. gada 27. septembrī (prot. Nr. 18, 54. p., lēmums Nr. 724)
Par Nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim Talsu novadā

1. Saistošie noteikumi nosaka, ka nodokļa atbalsta pasākums tiek piemērots nekustamā īpašuma nodoklim un ar to saistītajiem maksājumiem par Talsu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajiem nekustamajiem īpašumiem.

2. Nodokļa atbalsta pasākumu attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli un ar to saistītajiem maksājumiem administrē Talsu novada pašvaldības Finanšu nodaļa.

3. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to parakstīšanas.

Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks A. Dedzis
27.09.2012. saistošo noteikumu Nr. 19 "Par Nodokļa atbalsta pasākuma piemērošanu nekustamā īpašuma nodoklim Talsu novadā"
paskaidrojuma raksts
Sadaļas nosaukumsSadaļas paskaidrojums
1. Projekta nepieciešamības pamatojumsAr 2012. gada 23. augustu stājas spēkā Nodokļu atbalsta pasākuma likums un ar 2012. gada 28. augustu stājas spēkā MK noteikumi Nr. 600 "Nodokļu atbalsta pasākuma īstenošanas kārtība". Saistošie noteikumi izstrādāti, lai piedalītos nodokļu atbalsta pasākumā.
2. Īss projekta satura izklāstsSaistošie noteikumi nosaka vienreizēju pasākumu nokavējuma naudas dzēšanai, ja persona līdz noteiktam brīdim samaksā nodokļa pamatparādu. Nokavējuma nauda tiek dzēsta pēc pamatparāda samaksas 90% apmērā.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetuSaistošo noteikumu īstenošana samazinās nekustamā īpašuma nodokļa parādus, pašvaldības budžetā paredzami papildus ienākumi.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijāNekustamā īpašuma nodokļa atbalsta pasākumi veicinās uzņēmējdarbību novadā
5. Informācija par administratīvajām procedūrāmNav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonāmNav attiecināms.
Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks A. Dedzis
29.09.2012
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.