Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr. 672

Rīgā 2016. gada 11. oktobrī (prot. Nr. 52 19. §)
Noteikumi par valsts nodevu par pārvadātāja licences izsniegšanu pārvadājumiem pa dzelzceļu
Izdoti saskaņā ar Dzelzceļa likuma
34. panta septīto daļu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru par pārvadātāja licences izsniegšanu pārvadājumiem pa dzelzceļu un tās maksāšanas kārtību.

2. Noteikumi neattiecas uz gadījumiem, ja pārskata jau izsniegtas pārvadātāja licences derīgumu, kā arī pēc pārvadātāja licences darbības apturēšanas atjauno tās darbību vai izsniedz pagaidu licenci.

3. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu ir 15 000 euro (izņemot šo noteikumu 4. punktā minētos gadījumus).

4. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu šaursliežu (750 mm platuma dzelzceļš) reģionālas nozīmes vai privātas lietošanas dzelzceļa infrastruktūras tīklā ir 150 euro.

5. Valsts nodevas apmērs par pārvadātāja licences izsniegšanu pasažieru pārvadājumiem pa dzelzceļu ir 150 euro.

6. Valsts nodevu maksā pēc tam, kad saņemts paziņojums par šo noteikumu 3., 4. vai 5. punktā minētās licences piešķiršanu.

7. Maksājumu veic ar tāda maksājumu pakalpojumu sniedzēja starpniecību, kuram ir tiesības sniegt maksājumu pakalpojumus Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma izpratnē.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Satiksmes ministrs Uldis Augulis
28.10.2016