Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Attēlotā redakcija: 25.07.2018. - ... / Spēkā esošā
Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.164

Rīgā 2015.gada 25.augustā (prot. Nr.59, 25.§)
Par ierobežojumiem attiecībā uz zemesgabalu, kurus bijušie zemes īpašnieki vai viņu mantinieki ir tiesīgi izvēlēties un saņemt īpašumā no Rīgas pilsētas pašvaldības līdzvērtīgas zemes kompensācijas fonda, skaitu

1. Saistošie noteikumi nosaka ierobežojumus attiecībā uz zemesgabalu, kurus bijušie zemes īpašnieki vai viņu mantinieki (turpmāk – pretendenti) ir tiesīgi izvēlēties un saņemt īpašumā no Rīgas pilsētas pašvaldības līdzvērtīgas zemes kompensācijas fonda, skaitu.

3. No Rīgas pilsētas pašvaldības līdzvērtīgas zemes kompensācijas fondā esošo zemesgabalu saraksta, par kuru pretendentam tiek paziņots (turpmāk – zemesgabalu piedāvājums), pretendents ir tiesīgs izvēlēties ne vairāk kā trīs bijušajam zemes īpašumam līdzvērtīgus zemesgabalus, norādot tos prioritārā secībā zemesgabalu piedāvājuma vēstulei pievienotajā veidlapā šādā kārtībā:

3.1. ar kārtas numuru "1." norāda zemesgabalu, uz kuru pretendents ir tiesīgs pretendēt un kuru pretendents vēlas iegūt īpašumā;

3.2. ar kārtas numuru "2." norāda zemesgabalu, uz kuru pretendents ir tiesīgs pretendēt un kuru pretendents vēlas iegūt īpašumā, ja saskaņā ar normatīvajiem aktiem ar kārtas numuru "1." norādīto zemesgabalu īpašumā iegūs cits pretendents vai ja pretendentam nebūs tiesību iegūt īpašumā ar kārtas numuru "1." norādīto zemesgabalu;

3.3. ar kārtas numuru "3." norāda zemesgabalu, uz kuru pretendents ir tiesīgs pretendēt un kuru pretendents vēlas iegūt īpašumā, ja saskaņā ar normatīvajiem aktiem ar kārtas numuru "1." un "2." norādītos zemesgabalus īpašumā iegūs citi pretendenti vai ja pretendentam nebūs tiesību iegūt īpašumā ar kārtas numuru "1." un "2." norādītos zemesgabalus.

4. Par vienu bijušo zemes īpašumu vai par īpašumā neatjaunoto bijušā zemes īpašuma daļu pretendents kā līdzvērtīgu zemi ir tiesīgs iegūt īpašumā vienu zemesgabalu no Rīgas pilsētas pašvaldības līdzvērtīgas zemes kompensācijas fonda.

5. Saistošo noteikumu 3. un 4.punkts nav piemērojams, ja uz bijušā zemes īpašuma atrodas likumā "Par valsts nozīmes izglītības, kultūras un zinātnes objektiem un nacionālajām sporta bāzēm" 2., 3., 4. un 6.pantā minētie objekti.

(Rīgas domes 11.07.2018. saistošo noteikumu Nr. 43 redakcijā)

Rīgas domes priekšsēdētājs N.Ušakovs
25.07.2018