Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr. 4

Jūrmalā 1999. gada 4. februārī (protokols Nr. 3, 87.§)

Par atvieglojumu piešķiršanu nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas maksas maksātājiem

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 14. pantu un likuma "Par nekustamā īpašuma nodokli" 5. pantu

 

1. Šie noteikumi regulē atvieglojumu piešķiršanu nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas maksas maksātājiem un stājas spēkā 1999. gada 1. janvārī.

2. Atvieglojumi piešķirami atsevišķām nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas maksas maksātāju kategorijām šādos apmēros no nekustamā īpašuma nodokļa un zemes nomas maksas summas:

2.1. vientuļajiem pensionāriem, kuri pierakstīti īpašumā, par kuru aprēķināts nodoklis vai zemes nomas maksa, - 50%, saskaņojot ar Jūrmalas pilsētas domes labklājības pārvaldi;

2.2. vientuļajiem I un II grupas invalīdiem, kuri pierakstīti īpašumā, par kuru aprēķināts nodoklis vai zemes nomas maksa, - 50%, saskaņojot ar Jūrmalas pilsētas domes labklājības pārvaldi;

2.3. ģimenēm, kurās ir trīs un vairāk bērni vecumā līdz 18 gadiem, un ģimenēm ar bērnu invalīdu, kuru ienākumi mēnesī nepārsniedz uz vienu ģimenes locekli 75% no Latvijas Republikas Ministru kabineta 1994. gada 19. aprīļa noteikumos Nr. 89 noteiktā krīzes iztikas minimuma un kuras pierakstītas īpašumā, par kuru aprēķināts nodoklis vai zemes nomas maksa, - 50%, saskaņojot ar Jūrmalas pilsētas domes labklājības pārvaldi;

2.4. represētajām personām, kuras pierakstītas Jūrmalā, - 90%;

2.5. pašvaldības zemes, uz kurām atrodas bezpeļņas organizācijas Jūrmalas pilsētas pašvaldības SIA "Jūrmalas namsaimnieks" pašvaldības dzīvojamās ēkas, - 90%.

3. Pārējos gadījumos, ko neparedz šie noteikumi, pēc maksātāja motivēta lūguma atvieglojumus piešķir ar Jūrmalas pilsētas domes lēmumu.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs L.Alksnis

30.04.1999