Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2008. gada 22. decembra noteikumus Nr. 1092 "Kārtība, kādā valsts un pašvaldību institūcijas sniedz informāciju Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam".

Ministru kabineta noteikumi Nr.497

Rīgā 1998.gada 29.decembrī (prot. Nr. 69, 13.§)

Kārtība, kādā valsts institūcijas sniedz informāciju Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam

Izdoti saskaņā ar likuma "Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanu" 31.pantu

 

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā valsts institūcijas sniedz informāciju Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestam (turpmāk - Kontroles dienests).

2. Kontroles dienests valsts institūcijai rakstiski vai elektroniskā veidā iesniedz informācijas pieprasījumu ar aprakstu, pēc kura iespējams identificēt nepieciešamās ziņas. Pieprasījumu paraksta Kontroles dienesta priekšnieks.

3. Kontroles dienestam nav jāpamato pieprasītās informācijas nepieciešamība. Informācija Kontroles dienestam jāsniedz arī tad, ja informācijas devējs uzskata, ka tā nav nepieciešama Kontroles dienesta pienākumu izpildes nodrošināšanai.

4. Kontroles dienests likumā noteikto funkciju veikšanai var pieprasīt, lai valsts institūcijas informāciju iesniedz rakstiski vai elektroniskā veidā.

5. Kontroles dienests vienojas ar informācijas devēju par prasībām un kārtību, kādā sniedzama elektroniskā veidā sagatavotā informācija.

6. Informācijas devējs pieprasījuma un sniegtās informācijas saturu nedrīkst izpaust trešajām personām, kā arī tām fiziskajām un juridiskajām personām, par kurām informācija ir sniegta.

7. Informāciju Kontroles dienestam sniedz bez maksas, ja likumā nav noteikts citādi.

8. Informāciju, kas satur valsts noslēpumu, sniedz atbilstoši Ministru kabineta 1997.gada 25.jūnija noteikumu Nr.225 "Valsts noslēpuma aizsardzības noteikumi" prasībām.

9. Atbildi uz Kontroles dienesta pieprasījumu sniedz 14 dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas.

 

Ministru prezidents V.Krištopans

Finansu ministrs I.Godmanis

06.01.1999