Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.1047

Rīgā 2009.gada 15.septembrī (prot. Nr.57 7.§)
Kārtība, kādā licencēta sabiedrība, kas nodarbojas ar personu iekārtošanu darbā uz kuģiem, vai šādu sabiedrību veidota apvienība elektroniski sniedz informāciju Valsts ieņēmumu dienestam
Izdoti saskaņā ar likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli19.panta divpadsmito daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā licencēta sabiedrība, kas iepriekšējā kalendāra gadā nodarbojusies ar personu iekārtošanu darbā uz kuģiem (turpmāk – sabiedrība), vai šādu sabiedrību veidota apvienība (turpmāk – sabiedrību apvienība) līdz pēctaksācijas gada 1.februārim elektroniski nosūta Valsts ieņēmumu dienestam informāciju par iepriekšējā kalendāra gadā nodarbinātajiem jūrniekiem, kuri, iekārtojoties darbā, izmantojuši attiecīgās sabiedrības vai to veidotas asociācijas pakalpojumus.

2. Sabiedrība vai sabiedrību apvienība šajos noteikumos noteiktajā kārtībā sniedz Valsts ieņēmumu dienestam informāciju (pielikums) par iepriekšējā kalendāra gadā nodarbinātajiem jūrniekiem – Latvijas rezidentiem –, kuri, iekārtojoties darbā, izmantojuši sabiedrības vai sabiedrību apvienības pakalpo­jumus.

3. Ja sabiedrība vai sabiedrību apvienība tiek likvidēta vai tiek anulēta sabiedrības licence, attiecīgā sabiedrība vai sabiedrību apvienība 10 darbdienu laikā pēc likvidācijas procesa uzsākšanas vai licences anulēšanas atbilstoši Elektronisko dokumentu likumam elektroniski nosūta Valsts ieņēmumu dienestam šo noteikumu pielikumā minēto informāciju par taksācijas gadā nodarbinātajiem jūrniekiem – Latvijas rezidentiem –, kuri, iekārtojoties darbā, izmantojuši sabiedrības vai sabiedrību apvienības pakalpojumus.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Finanšu ministrs E.Repše
Pielikums
Ministru kabineta
2009.gada 15.septembra noteikumiem Nr.1047
01.JPG (40339 bytes)
Finanšu ministrs E.Repše
19.09.2009