Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Ministru kabineta noteikumi Nr.908

Rīgā 2007.gada 18.decembrī (prot. Nr.70 9.§)
Noteikumi par valsts nodevu par stratēģiskas nozīmes preču ekspertu izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenču izsniegšanu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas apmēru par stratēģiskas nozīmes preču ekspertu izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenču izsniegšanu un valsts nodevas samaksas kārtību.

2. Valsts nodevas apmērs par stratēģiskas nozīmes preču ekspertu izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenču izsniegšanu ir šāds:

2.1. eksporta, importa vai pārvietošanas individuālās (vienam preču sūtījumam) vai vispārējās licences izsniegšana precēm, kuru vērtība ir līdz vienam tūkstotim latu, - 5 lati;

2.2. eksporta, importa vai pārvietošanas individuālās (vienam preču sūtījumam) vai vispārējās licences izsniegšana precēm, kuru vērtība pārsniedz vienu tūkstoti latu, - 2,5 % no preces vērtības, bet ne vairāk kā 500 latu;

2.3. licences izsniegšana vienam stratēģiskas nozīmes preču pārvietojumam tranzītā - 80 latu;

2.4. galīgā izlietojuma apliecinājuma vai importa sertifikāta izsniegšana - 15 latu;

2.5. piegādes kontroles sertifikāta izsniegšana - 20 latu;

2.6. ekspertu atzinuma (izziņas) izsniegšana par varbūtējām stratēģiskas nozīmes precēm - 5 lati;

2.7. stratēģiskas nozīmes preču licences derīguma termiņa pagarināšana - 5 lati.

3. Valsts nodevu samaksā pirms stratēģiskas nozīmes preču ekspertu izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenču saņemšanas.

4. Valsts nodevu par stratēģiskas nozīmes preču ekspertu izziņu, galīgā izlietojuma apliecinājumu, importa sertifikātu, piegādes kontroles sertifikātu un stratēģiskas nozīmes preču pārvietošanas, eksporta, importa un tranzīta licenču izsniegšanu ieskaita valsts pamatbudžetā.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Ārlietu ministrs M.Riekstiņš
23.12.2007