Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2008. gada 3. marta noteikumus Nr. 138 "Kārtība, kādā piešķir valsts budžeta dotāciju pašvaldībai, lai kompensētu nekustamā īpašuma nodokļa prognozes samazinājumu".
Ministru kabineta noteikumi Nr.318

Rīgā 2007.gada 8.maijā (prot. Nr.28 69.§)
Kārtība, kādā piešķir valsts budžeta dotāciju pašvaldībai, lai kompensētu nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozes samazinājumu
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts budžetu 2007.gadam" 4.panta 3.punktu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā piešķir valsts budžeta dotāciju paš­valdībai, kuras nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognoze 2007.gadam ir samazinājusies salīdzinājumā ar nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozi 2006.gadam, lai kompensētu nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozes samazinājumu.

2. Finanšu ministrija līdz 2007.gada 1.jūnijam aprēķina izmaiņas starp nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozi 2007.gadam salīdzinājumā ar nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozi 2006.gadam.

3. Finanšu ministrija, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem par pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda ieņēmumiem un to sadales kārtību attiecīgajā budžeta gadā, apkopo informāciju par pašvaldībām, kurām nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognoze 2007.gadam salīdzinājumā ar nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozi 2006.gadam ir samazinājusies, norādot attiecīgās pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozes samazinājuma apmēru.

4. Valsts budžeta dotācija pašvaldībai ir 75 % apmērā no šo noteikumu 3.punktā minētā samazinājuma apmēra.

5. Valsts budžeta dotāciju pašvaldībai piešķir, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu. Finanšu ministrija sagatavo Ministru kabineta rīkojuma projektu. Rīkojuma pielikumā norāda attiecīgajai pašvaldībai piešķiramās dotācijas apmēru nekustamā īpašuma nodokļa par ēkām prognozes 2007.gadam samazinājuma kompensācijai.

6. Valsts budžeta dotācija attiecīgajai pašvaldībai tiek pārskaitīta vienā maksājumā līdz 2007.gada 30.jūnijam.

Ministru prezidents A.Kalvītis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš
17.05.2007