Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.11

Liepājā 2005.gada 3.martā

Par detālplānojuma teritorijai Kungu ielā posmā no Apšu ielas līdz Ganību ielai, Ganību ielā posmā no Dārzu ielas līdz Zāļu ielai, Pupu ielā, Apšu ielā posmā no Zāļu ielas līdz Kungu ielai saistošās daļas apstiprināšanu

(Apstiprināti ar Liepājas pilsētas domes 2005.gada 3.marta lēmumu Nr.166) Izdoti saskaņā ar LR likuma "Par pašvaldībām" 43.pantu, Ministru kabineta 2004.gada 13.janvāra noteikumu Nr.34 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānojuma noteikumi" 64.pantu un 2004.gada 19.oktobra noteikumu Nr.883 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" 79.punktu

1. Apstiprināt detālplānojuma teritorijai KUNGU IELĀ posmā no APŠU IELAS līdz GANĪBU IELAI, GANĪBU IELĀ posmā no DĀRZU IELAS līdz ZĀĻU IELAI, PUPU IELĀ, APŠU IELĀ posmā no ZĀĻU IELAS līdz KUNGU IELAI saistošo daļu saskaņā ar pielikumu.

2. Saistošie noteikumi publicējami laikrakstos "Kurzemes Vārds" un "Latvijas Vēstnesis", un tie stājas spēkā ar to publicēšanas dienu.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Ar Liepājas pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.11 apstiprināto detālplānojuma saistošo daļu varat iepazīties Liepājas pilsētas Būvvaldē Rožu ielā 6, Liepājā, darbadienās no plkst.8.30 līdz 17.

22.03.2005