Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.4

Liepājā 2005.gada 10.februārī (lēmums Nr.81)

Par detālplānojuma grozījumu teritorijai starp Klaipēdas ielu, Dienvidu kapiem, kāpu joslu un dienvidrietumu mikrorajonu grafiskās daļas un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu apstiprināšanu

Izdoti saskaņā ar LR likuma "Par pašvaldībām" 43.pantu un Ministru kabineta 2004.gada 19.oktobra noteikumu Nr.883 "Vietējās pašvaldības teritorijas plānošanas noteikumi" 72.pantu

1. Apstiprināt detālplānojuma grozījumu teritorijai starp Klaipēdas ielu, Dienvidu kapiem, kāpu joslu un dienvidrietumu mikrorajonu grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus saskaņā ar pielikumu.

2. Saistošie noteikumi publicējami laikrakstos "Latvijas Vēstnesis" un "Kurzemes Vārds", un tie stājas spēkā ar to publicēšanas dienu laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Ar Liepājas pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.4 apstiprināto detālplānojuma grozījumu grafisko daļu un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem varat iepazīties Liepājas pilsētas Būvvaldē, Rožu ielā 6, Liepājā, darbadienās no plkst.8.30 līdz 17.00.

24.02.2005