Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2010. gada 20. aprīļa noteikumus Nr. 371 "Noteikumi par sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas un akreditācijas atjaunošanas valsts nodevu".
Ministru kabineta noteikumi Nr.159

Rīgā 2003.gada 8.aprīlī (prot. Nr.19 24.§)
Noteikumi par sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas un akreditācijas atjaunošanas valsts nodevu
Izdoti saskaņā ar likuma “Par nodokļiem un nodevām10.panta otro daļu

1. Noteikumi nosaka valsts nodevas likmes par Elektronisko dokumentu likumā paredzēto sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditāciju un akreditācijas atjaunošanu Datu valsts inspekcijā, kā arī valsts nodevas maksāšanas kārtību un atvieglojumus.

2. Valsts nodevas likme par sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditāciju Datu valsts inspekcijā ir 250 latu.

3. Valsts nodevas likme par sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas atjaunošanu Datu valsts inspekcijā ir 50 latu.

4. Valsts nodevas likme par akreditācijas kartes dublikāta izsniegšanu Datu valsts inspekcijā ir 20 latu.

5. Valsts nodevu maksā pirms attiecīgā pieteikuma iesniegšanas.

6. Valsts nodevu ieskaita valsts pamatbudžetā.

7. Valsts nodevu nemaksā par sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditācijas un akreditācijas atjaunošanas pieteikumā minētās informācijas grozīšanu, ja grozījums ir saistīts ar administratīvo teritoriju pārveidošanu, robežu vai nosaukuma maiņu, kā arī ar ielas nosaukuma vai ēkas numerācijas maiņu.

8. Valsts nodevu, kas noteikta šo noteikumu 2. un 3.punktā, neatmaksā, ja Datu valsts inspekcija ir pieņēmusi lēmumu atteikt sertifikācijas pakalpojumu sniedzēja akreditāciju vai atteikt akreditācijas atjaunošanu.

Ministru prezidents E.Repše

Tieslietu ministra vietā — iekšlietu ministrs M.Gulbis
16.04.2003