Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 159

Rīgā 2020. gada 7. aprīlī (prot. Nr. 22 41. §)

Par apropriācijas pārdali

1. Lai nodrošinātu finansējumu Covid-19 seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem, atļaut finanšu ministram atbilstoši likuma "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību" 22. pantam veikt apropriācijas pārdali Kultūras ministrijas budžeta ietvaros, samazinot dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un uzturēšanas izdevumu transfertus 154 912 euro apmērā apakšprogrammā 26.02.00 "Diasporas pasākumu īstenošana" un attiecīgi palielinot dotāciju no vispārējiem ieņēmumiem un uzturēšanas izdevumu transfertiem programmā 27.00.00 "Mediju politikas īstenošana" Mediju atbalsta fonda darbības nodrošināšanai.

2. Kultūras ministrijai sagatavot un līdz 2020. gada 8. aprīlim normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iesniegt Finanšu ministrijā pieprasījumu apropriācijas pārdalei sadalījumā pa programmām (apakšprogrammām) atbilstoši šā rīkojuma 1. punktam.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Kultūras ministrs N. Puntulis

07.04.2020