Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Ministru kabineta rīkojums Nr. 121

Rīgā 2020. gada 25. martā (prot. Nr. 17 36. §)

Par apropriācijas palielināšanu budžeta resora "74. Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" programmā 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem"

1. Atbilstoši likuma "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību" 23. pantam atļaut finanšu ministram palielināt apropriāciju budžeta resora "74. Gadskārtējā valsts budžeta izpildes procesā pārdalāmais finansējums" programmā 02.00.00 "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" 300 000 000 euro apmērā, lai nodrošinātu finansējumu Covid-19 seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem.

2. Finanšu ministram pēc šā rīkojuma 1. punktā minētās apropriācijas palielināšanas informēt par to Saeimu.

3. Ministrijām un citām centrālajām valsts iestādēm finansējumu izdevumu segšanai, kas radušies Covid-19 uzliesmojuma laikā, lai nodrošinātu iestādes pamatdarbību, primāri nodrošināt no tām piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem, izvērtējot prioritātes un iesniedzot Finanšu ministrijā priekšlikumus par finansējuma pārdali starp programmām (apakšprogrammām) un izdevumu kodiem atbilstoši ekonomiskajām kategorijām.

Ministru prezidents A. K. Kariņš

Finanšu ministrs J. Reirs

25.03.2020