Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr. 227

Rīgā 2016. gada 23. martā (prot. Nr. 14 20. §)

Par akciju sabiedrības "Latvijas Valsts meži" vispārējo stratēģisko mērķi un tās līdzdalības saglabāšanu sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts"

Pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 4. un 7. pantu:

1. Noteikt akciju sabiedrības "Latvijas Valsts meži" vispārējo stratēģisko mērķi - īstenot valdījumā nodoto valsts stratēģisko aktīvu, tai skaitā valsts meža īpašuma, ilgtspējīgu (ekonomiski izdevīgu, videi draudzīgu, sociāli atbildīgu) apsaimniekošanu un tam nepieciešamās infrastruktūras, pakalpojumu un zināšanu attīstību.

2. Saglabāt akciju sabiedrības "Latvijas Valsts meži" līdzdalību sabiedrībā ar ierobežotu atbildību "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts", ņemot vērā sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts" lielo nozīmi Latvijas meža politikas īstenošanā un meža un saistīto nozaru attīstībā, kā arī ieguldījumu akciju sabiedrības "Latvijas Valsts meži" vispārējā stratēģiskā mērķa īstenošanā.

Ministru prezidents Māris Kučinskis

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs