Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi

un Valsts prezidents izsludina šādu likumu:

Par 1969.gada Starptautisko konvenciju par iejaukšanās tiesībām atklātā jūrā naftas piesārņojuma gadījumā un tās Pielikumu un 1973.gada Protokolu par iejaukšanās tiesībām atklātā jūrā citu vielu, kas nav nafta, izraisīta piesārņojuma gadījumā un tā Pielikumu

1.pants. 1969.gada Starptautiskā konvencija par iejaukšanās tiesībām atklātā jūrā naftas piesārņojuma gadījumā (turpmāk - Konvencija) un tās Pielikums un 1973.gada Protokols par iejaukšanās tiesībām atklātā jūrā citu vielu, kas nav nafta, izraisīta piesārņojuma gadījumā (turpmāk - Protokols) un tā Pielikums ar šo likumu tiek pieņemti un apstiprināti.

2.pants. Likums stājas spēkā tā izsludināšanas dienā. Līdz ar likumu izsludināma Konvencija un tās Pielikums, Protokols un tā Pielikums angļu valodā un to tulkojums latviešu valodā.

3.pants. Konvencija stājas spēkā tās 11.pantā noteiktajā laikā un kārtībā un Protokols - tā 6.pantā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

4.pants. Satiksmes ministrija koordinē Konvencijā un Protokolā paredzēto saistību izpildi.

Likums Saeimā pieņemts 2001.gada 17.maijā.

 

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga

Rīgā 2001.gada 30.maijā

 

 

Likums stājas spēkā ar 2001.gada 30.maiju.