Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt Ministru kabineta 2012. gada 27. marta noteikumus Nr. 223 "Noteikumi par valsts nodevu par atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanu".
Ministru kabineta noteikumi Nr.1421

Rīgā 2009.gada 15.decembrī (prot. Nr.88 5.§)
Noteikumi par valsts nodevas apmēru par atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanu un valsts nodevas maksāšanas kārtību
Izdoti saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likuma 2.1 panta otro un trešo daļu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā maksā valsts nodevu par atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanu (turpmāk – valsts nodeva), kā arī valsts nodevas apmēru.

2. Valsts nodevu maksā šādā apmērā:

2.1. par atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanu – 10 latu;

2.2. par atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanu bērnam līdz 15 gadu vecumam – piecus latus.

3. Ja valsts nodevu Latvijas Republikas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās iekasē attiecīgās ārvalsts valūtā, valsts nodevas likmes ekvivalentu nosaka attiecīgās ārvalsts valūtā saskaņā ar normatīvajiem aktiem par valsts nodevas apmēru un maksu par konsulārajiem pakalpojumiem latos un ārvalstu valūtā.

4. Valsts nodevu maksā pirms atgriešanās apliecības un pagaidu ceļošanas dokumenta izsniegšanas.

5. Ja personai nav nepieciešamo finanšu līdzekļu atgriešanās apliecības saņemšanai, tā valsts nodevu samaksā pirms jauna personu apliecinoša dokumenta saņemšanas.

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Ārlietu ministrs M.Riekstiņš
22.12.2009