Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.754

Rīgā 2004.gada 31.augustā (prot. Nr.51 16.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2000.gada 4.aprīļa noteikumos Nr.129 "Bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtība"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par bīstamo iekārtu tehnisko uzraudzību8.panta pirmās daļas 2.punktu

 

Izdarīt Ministru kabineta 2000.gada 4.aprīļa noteikumos Nr.129 "Bīstamo iekārtu reģistrācijas kārtība" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 125./126.nr.; 2001, 7.nr.; 2003, 111.nr.) šādus grozījumus:
1. Izteikt 3., 4. un 5.punktu šādā redakcijā:
"3. Lai reģistrētu bīstamo iekārtu, tās valdītājs iesniedz Valsts darba inspekcijā iesniegumu bīstamās iekārtas reģistrācijai, kurā norāda komersanta reģistrācijas numuru komercreģistrā, firmu un juridisko adresi (ja bīstamās iekārtas valdītājs ir fiziska persona, iesniegumā norāda bīstamās iekārtas valdītāja vārdu, uzvārdu un adresi) un šādus dokumentus:

3.1. atbilstības deklarāciju, ko sastādījis bīstamās iekārtas ražotājs, tā pilnvarotais pārstāvis, importētājs vai iekārtas uzstādītājs saskaņā ar normatīvo aktu prasībām par bīstamajām iekārtām;
3.2. tehnisko pasi valsts valodā, ko sastādījis bīstamās iekārtas valdītājs vai iekārtas uzstādītājs saskaņā ar normatīvo aktu prasībām par bīstamajām iekārtām.

4. Lai reģistrētu iekārtu, kas ir bijusi lietošanā kādā no Eiropas Savienības valstīm un kurai nav normatīvajos aktos par atbilstības novērtēšanu paredzētā atbilstības apliecinājuma, šo noteikumu 3.punktā minētajam iesniegumam pievieno:

4.1. dokumentus, kas apliecina iekārtas izcelsmi un ieguvi;
4.2. tādas akreditētas inspicēšanas institūcijas pārbaudes protokolu par iekārtas atbilstību būtiskām drošības prasībām, par kuras akreditāciju Ekonomikas ministrija ir publicējusi paziņojumu laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

5. Pēc Valsts darba inspekcijas amatpersonas pamatota pieprasījuma valdītājs uzrāda normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā izsniegtu atbilstības sertifikātu par bīstamās iekārtas atbilstību normatīvo aktu prasībām."
2. Izteikt 8. un 9.punktu šādā redakcijā:
"8. Lai bīstamo iekārtu noņemtu no uzskaites sakarā ar lietošanas pārtraukšanu, valdītājs iesniedz Valsts darba inspekcijā rakstisku iesniegumu.
9. Lai bīstamo iekārtu pārreģistrētu sakarā ar valdītāja juridiskā statusa maiņu, valdītājs iesniedz Valsts darba inspekcijā rakstisku iesniegumu."

Ministru prezidents I.Emsis

Ekonomikas ministrs J.Lujāns

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2004.gada 4.septembri.

04.09.2004