Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.356

Rīgā 2000.gada 19.jūlijā (prot. Nr.32, 34.§)

Par Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu

1. Saskaņā ar Ministru kabineta 1995.gada 22.aprīļa noteikumu Nr.116 "Ministru kabineta Atzinības raksta nolikums" 5.punktu pieņemt Ministru kabineta Apbalvošanas padomes priekšlikumu un piešķirt Ministru kabineta Atzinības rakstu:

1.1. valsts bezpeļņas sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Latvijas Televīzija" Producēšanas daļas žurnālistei Dainai Gavarei par ilggadēju un radošu darbību lauku tēmas popularizēšanā, veidojot raidījumu "Savai zemītei";

1.2. Strazdumuižas internātskolas - attīstības centra vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem direktora vietniecei skolotājai Helēnai Liepiņai par ieguldījumu Latvijas izglītības sistēmas pilnveidošanā un ilggadēju un radošu darbu ar bērniem, kuriem ir redzes traucējumi.

2. Noteikt, ka Ministru kabineta Atzinības rakstu D.Gavarei pasniedz īpašu uzdevumu ministrs valsts reformu lietās J.Krūmiņš, bet H.Liepiņai - izglītības un zinātnes ministrs K.Greiškalns.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Labklājības ministrs A.Požarnovs

Rīkojums stājas spēkā ar 2000.gada 19.jūliju

19.07.2000