Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Ieroču aprites likumā

Izdarīt Ieroču aprites likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2002, 14.nr.; 2003, 14.nr.; 2004, 10.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt 7.panta sestajā daļā vārdus "Militāro pretizlūkošanas dienestu" ar vārdiem "Militārās izlūkošanas un drošības dienestu".

2. Izteikt 13.panta 2.punktu šādā redakcijā:

"2) ierocis nēsāts, pārvadāts, pielietots, izmantots vai no tā veikta treniņšaušana, attiecīgajām personām esot alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu iespaidā, - uz laiku no viena gada līdz trim gadiem;".

3. Izteikt 20.panta 3.punktu šādā redakcijā:

"3) kura ir ārstniecības iestādes uzskaitē (reģistrā) alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu atkarības dēļ;".

4. Izteikt 42.panta trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Aizliegts piedalīties treniņšaušanā, kā arī uzturēties šautuvē (šaušanas stendā) personām, kuras ir alkohola, narkotisko, psihotropo vai toksisko vielu iespaidā."

5. 46.pantā:

aizstāt pirmajā daļā vārdus "Militārās pretizlūkošanas dienesta" ar vārdiem "Militārās izlūkošanas un drošības dienesta";

aizstāt otrajā daļā vārdus "Finansu ministrija" ar vārdiem "Finanšu ministrija".

Likums Saeimā pieņemts 2004.gada 27.maijā.

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga

Rīgā 2004.gada 16.jūnijā

30.06.2004