Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.195

Rīgā 2004.gada 30.martā (prot. Nr.17 44.§)
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu" 14.panta trešo daļu un 19.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 2001.gada 5.jūnija noteikumos Nr.230 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām no valsts pamatbudžeta un valsts sociālās apdrošināšanas speciālajiem budžetiem" (Latvijas Vēstnesis, 2001, 91.nr.; 2003, 114., 183.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt visā tekstā vārdu "filiālē" ar vārdu "nodaļā".

2. Papildināt noteikumus ar 2.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"2.5. aprūpējusi bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un bijusi ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

3. Papildināt noteikumus ar 3.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"3.4. par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

4. Papildināt noteikumus ar 4.3.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.3. par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

5. Aizstāt 5.punkta ievaddaļā skaitļus un vārdus "3.1., 3.3. un 4.1.apakšpunktā" ar skaitļiem un vārdiem "3.1., 3.3., 3.4., 4.1. un 4.3.apakšpunktā".

6. Papildināt noteikumus ar 5.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.4. Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāts — par personām, kuras aprūpē bērnu pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas."

7. Izteikt 6.1. un 6.2.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.1. iesauktas obligātajā aktīvajā militārajā dienestā, norīkotas alternatīvajā dienestā, devušās ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas vai izbraukušas uz attiecīgo ārvalsti kā tādas personas laulātais, kurai piešķirts diplomātiskais rangs saskaņā ar Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumu un kura pilda diplomātisko un konsulāro dienestu ārvalstī. Sarakstā norāda attiecīgās personas iesaukšanas, norīkošanas, atvaļinājuma piešķiršanas vai izbraukšanas datumu;

6.2. atvaļinātas no obligātā aktīvā militārā dienesta, alternatīvā dienesta, atgriezušās no atvaļinājuma, kas bija saistīts ar bērna aprūpi bez darba samaksas saglabāšanas, vai atgriezušās no attiecīgās ārvalsts kā tādas personas laulātais, kurai piešķirts diplomātiskais rangs saskaņā ar Diplomātiskā un konsulārā dienesta likumu un kura pilda diplomātisko un konsulāro dienestu ārvalstī. Sarakstā norāda attiecīgās personas atvaļināšanas, atbrīvošanas, atvaļinājuma izbeigšanās vai atgriešanās datumu."

8. Aizstāt 11.3.apakšpunktā vārdus "Finansu ministrijā" ar vārdiem "Finanšu ministrijā".

9. Papildināt noteikumus ar 11.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"11.5. Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariātā — par šo noteikumu 3.4. un 4.3.apakšpunktā minētajām personām."

10. Papildināt noteikumus ar 12.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

"12.4. no Īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāta pamatbudžeta līdzekļiem — par personām, kuras pirms adopcijas apstiprināšanas tiesā aprūpē bērnu un atrodas ar bērna aprūpi saistītā atvaļinājumā bez darba samaksas saglabāšanas, ņemot vērā aģentūras iesniegto šo noteikumu 11.5.apakšpunktā minēto informāciju."

11. Aizstāt 18.2.apakšpunktā vārdus "Finansu ministrijā" ar vārdiem "Finanšu ministrijā".

Ministru prezidenta vietā — Ministru prezidenta biedrs A.Šlesers

Labklājības ministre D.Staķe
03.04.2004