Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 10.03.2016. - 02.04.2019. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta rīkojums Nr.807

Rīgā 2003.gada 24.decembrī (prot. Nr.65 4.§)
Par valsts pārstāvju iecelšanu Rīgas ostas valdes locekļu amatos

Saskaņā ar Likuma par ostām 8.panta trešo daļu iecelt Rīgas ostas valdes locekļu amatos šādus valsts pārstāvjus:

1. Baibu Bāni (deklarētā dzīvesvieta – Dzelzavas iela 61-44, Rīga) – finanšu ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 02.07.2013. rīkojuma Nr.293 redakcijā)

2. (Svītrots ar MK 16.11.2010. rīkojumu Nr.657)

3. (Svītrots ar MK 10.05.2014. rīkojumu Nr.201)

4. Jāni Baiku (deklarētā dzīvesvieta – Ezera iela 26, Valmiera, LV-4201) – ekonomikas ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 10.03.2016. rīkojuma Nr. 179 redakcijā)

5. Arti Stucku (deklarētā dzīvesvieta – Biķernieku iela 75-46, Rīga, LV-1039) – satiksmes ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 10.03.2016. rīkojuma Nr. 179 redakcijā)

6. Baibu Broku (deklarētā dzīvesvieta – Andreja Pumpura iela 3-2, Rīga, LV-1010) – vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 01.12.2014. rīkojuma Nr.711 redakcijā)

Ministru prezidents E.Repše

Satiksmes ministrs R.Zīle
10.03.2016