Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: zaudējis spēku
Attēlotā redakcija: 24.01.2017. - 02.04.2019. / Vēsturiskā
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta rīkojums Nr.808

Rīgā 2003.gada 24.decembrī (prot. Nr.65 5.§)
Par valsts pārstāvju iecelšanu Ventspils ostas valdes locekļu amatos

Saskaņā ar Likuma par ostām 8.panta trešo daļu iecelt Ventspils ostas valdes locekļu amatos šādus valsts pārstāvjus:

1. Sandru Sondori (deklarētā dzīvesvieta Ozollīči, Vējupes iela, Ādaži, LV-2164) – ekonomikas ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 24.01.2017. rīkojuma Nr. 40 redakcijā)

2. Ringoldu Beinaroviču (deklarētā dzīvesvieta – J. Asara iela 18–1, Rīga, LV-1009) – finanšu ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 10.03.2016. rīkojuma Nr. 189 redakcijā)

3. (Svītrots ar MK 16.11.2010. rīkojumu Nr.659)

4. Ediju Vazni (deklarētā dzīvesvieta – Baltā iela 19-35, Rīga, LV-1055) – vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 01.12.2014. rīkojuma Nr.702 redakcijā)

5. Kasparu Ozoliņu (deklarētā dzīvesvieta – Meža iela 2a–31, Valmiera, LV-4201) – satiksmes ministra izvirzīto pārstāvi.

(MK 10.03.2016. rīkojuma Nr. 189 redakcijā)

Ministru prezidents E.Repše

Satiksmes ministrs R.Zīle
24.01.2017