Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Valsts ieņēmumu dienesta rīkojums Nr.272

Rīgā 2001. gada 25. aprīlī

Par grozījumiem VID 1999. gada 18. jūnija rīkojumā Nr.361 "Par personām (uzņēmējdarbības veidiem), kam nodokļu un citu maksājumu reģistrācija ir atļauta bez kases aparātiem un kases sistēmām"

 

1. Izdarīt Valsts ieņēmumu dienesta 18.06.1999. rīkojumā Nr.361 "Par personām (uzņēmējdarbības veidiem), kam nodokļu un citu maksājumu reģistrācija ir atļauta bez kases aparātiem un kases sistēmām" šādus grozījumus:

1.1. 2. punkta 2.13. apakšpunktu izteikt šādā redakcijā:

"2.13. Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā reģistrētām sabiedriskām organizācijām, iekasējot biedru naudu un pieņemot ziedojumus, kā arī veicot statūtos paredzēto saimniecisko darbību, ja ieņēmumi no saimnieciskajiem darījumiem pārskata gadā nepārsniedz 25 000 latu.";

1.2. papildināt 4. punktu ar 4.6. apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.6. ražošanas uzņēmumiem, kuri, izrakstot rēķinus, veic uzņēmuma ražošanas nozares klasei, kas noteikta pēc Vispārējās ekonomiskās darbības klasifikācijas NACE 1. red., atbilstošās produkcijas remontu, tehnisko apkopi vai kapitālo remontu un samaksu par veiktajiem darbiem pieņem uzņēmuma kasē.";

1.3. papildināt 5. punktu ar 5.19. apakšpunktu šādā redakcijā:

"5.19. Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā reģistrētās reliģiskās organizācijas, pieņemot ziedojumus, kā arī dievnamos (ēkās, kurās notiek nodošanās reliģijai vai ticībai, piekopjot kultu) pārdodot rituāla priekšmetus, reliģiska rakstura izdevumus (literatūru, presi, atklātnes u.c.), ja šādu rituāla priekšmetu un reliģiska rakstura izdevumu pārdošana ir paredzēta organizācijas statūtos (satversmē, nolikumā) un netiek veikta nolūkā gūt peļņu."

2. Ar šo rīkojumu apstiprinātie grozījumi stājas spēkā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Valsts ieņēmumu dienesta

ģenerāldirektors A.Sončiks

 

 

 

 

27.04.2001