Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru kabineta noteikumi Nr.433

Rīgā 2003.gada 5.augustā (prot. Nr.43, 41.§)

Grozījumi Informācijas atklātības likumā

Izdoti Latvijas Republikas Satversmes 81.panta kārtībā

Izdarīt Informācijas atklātības likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1998, 24.nr.; 2003, 6.nr.; Latvijas Vēstnesis, 2003, 82.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 5.panta otro daļu ar 3.1 punktu šādā redakcijā:

"31) dienesta vajadzībām;".

2. Papildināt likumu ar 6.1 pantu šādā redakcijā:

"6.1 pants. Informācija dienesta vajadzībām

(1) Par informāciju dienesta vajadzībām atzīstama Latvijā radīta vai saskaņā ar starptautiskajiem līgumiem no ārvalstīm un starptautiskām organizācijām un institūcijām saņemta aizsargājama informācija, kura attiecas uz militāro, politisko, ekonomisko, zinātnisko, tehnisko, izlūkošanas (pretizlūkošanas) un operatīvo darbību un kura nesatur valsts noslēpumu.

(2) Ziemeļatlantijas līguma organizācijas un Eiropas Savienības informācija, kas klasificēta kā "RESTRICTED", ir informācija dienesta vajadzībām un tiek aizsargāta Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā kā ierobežotas pieejamības informācija."

3. Papildināt 16.pantu ar trešo daļu šādā redakcijā:

"(3) Ja persona neatļauti izpaudusi informāciju, kas atzīta par informāciju dienesta vajadzībām, tā saucama pie disciplināratbildības."

Ministru prezidents E.Repše

Tieslietu ministra vietā - vides ministrs R.Vējonis

 Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 9.augustu.

09.08.2003