Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES LĒMUMS

Par Latvijas Republikas likuma «Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas Republikas 1990. gada 20. decembra likumā «Par pelņas nodokli» spēkā stāšanās kārtību 

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

1. Noteikt, ka Latvijas Republikas likums «Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas Republikas 1990. gada 20. decembra likumā «Par peļņas nodokli»» stājas spēkā ar 1992. gada 1. jūliju.

2. Noteikt, ka jaunajiem uzņēmumiem, kas reģistrēti Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā līdz šā likuma spēkā stāšanās dienai, tiek saglabāti līdz 1992. gada 31. decembrim peļņas nodokļa atvieglojumi, kādi bija spēkā līdz 1992. gada 1. jūlijam.

3. Uzdot Latvijas Republikas Ministru Padomei iesniegt Augstākajai Padomei:

1) to uzņēmumu sarakstu, kas atbrīvojami no peļņas nodokļa maksāšanas saskaņā ar Latvijas Republikas likuma «Par peļņas nodokli» 23. pantu;

2) to fondu, programmu un pasākumu sarakstu, kuru finansēšana paredz peļņas nodokļa atvieglojumus saskaņā ar Latvijas Republikas likuma «Par peļņas nodokli» 33. pantu.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1992. gada 16. jūnijā

16.06.1992