Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES PREZIDIJA LĒMUMS

Par Latvijas Republikas likuma «Par nodokļiem un nodevām Latvijas Republikā» 3. panta otrās daļas piemērošanu

Sakarā ar to, ka nodokļu un nodevu maksājumi Latvijas Republikā tiek noteikti atbilstoši prasībām, kas izvirzītas 1961. gada 18. aprīļa Vīnes konvencijā par diplomātiskajiem sakariem un 1963. gada 24. aprīļa Vīnes konvencijā par konsulārajiem sakariem, kā arī ievērojot abpusējības principu, Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidijs nolemj:

Izskaidrot, ka attiecīgo ārvalstu diplomātiskajiem un konsulārajiem aģentiem Latvijas Republikā, to pārstāvniecību administratīvajam un tehniskajam personālam un minēto personu ģimenes locekļiem, ja vien tie nav Latvijas Republikas pilsoņi vai Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji, piešķirta privilēģija Finansu ministrijas noteiktajā apjomā un Ārlietu ministrijas un Galvenās valsts finansu inspekcijas paredzētajā kārtībā saņemt atpakaļ apgrozījuma nodokli, ko tie samaksājuši, iegādājoties preces vai izmantojot pakalpojumus Latvijas Republikas teritorijā.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1993. gada 9. jūnijā

09.06.1993