Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.97

Rīgā 2003.gada 13.februārī (prot. Nr.8, 28.§)

Par institūcijas pilnvarošanu spiedieniekārtu un to kompleksu, kā arī liftu atbilstības novērtēšanai

1. Saskaņā ar likuma "Par atbilstības novērtēšanu" 6.pantu pilnvarot tehnisko ekspertu sabiedrības ar ierobežotu atbildību "TÜV Nord Baltik" sertifikācijas biroju (juridiskā adrese - Klijānu iela 23, Rīga, LV-1012; reģistrācijas Nr.000312106 Uzņēmumu reģistrā) novērtēt:

1.1. spiedieniekārtu un to kompleksu atbilstību - veikt iekšējo izgatavošanas pārbaudi un galīgā novērtējuma uzraudzību, tipa pārbaudi, projekta pārbaudi, noteikt tipa atbilstību, veikt spiedieniekārtas verifikāciju un spiedieniekārtas eksemplāra verifikāciju saskaņā ar Ministru kabineta 2000.gada 2.maija noteikumiem Nr.165 "Noteikumi par spiedieniekārtām un to kompleksiem";

1.2. liftu atbilstību - veikt lifta tipa atbilstības deklarēšanu un lifta eksemplāra verifikāciju saskaņā ar Ministru kabineta 2000.gada 25.aprīļa noteikumiem Nr.157 "Noteikumi par liftu un to drošības sastāvdaļu projektēšanas, ražošanas un liftu uzstādīšanas atbilstības novērtēšanu".

2. Tehnisko ekspertu sabiedrības ar ierobežotu atbildību "TÜV Nord Baltik" sertifikācijas birojam informēt Labklājības ministriju par visiem grozījumiem pilnvarojuma pieteikumam pievienotajos dokumentos piecu darbdienu laikā no grozījumu izdarīšanas dienas.

Ministru prezidents E.Repše

Labklājības ministre D.Staķe

13.02.2003