Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU PADOMES LĒMUMS Nr. 202

Par Latvijas Republikas valsts uzņēmuma «Metāls» izveidošanu

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru Padomes 1991. gada 29. aprīļa lēmumu Nr. 115 «Par valsts uzņēmumu dibināšanu, statūtu apstiprināšanu, direktoru (pārvaldnieku) iecelšanu, darba līgumu noslēgšanu un vadītāju parakstu paraugiem» un Latvijas Republikas likumu «Par valsts uzņēmumu» Latvijas Republikas Ministru Padome nolemj:

1. Izveidot uz Latvijas republikāniskās otrreizējo melno metālu ražošanas apvienības Valmieras iecirkņa bāzes saimnieciski un juridiski patstāvīgu Latvijas Republikas valsts uzņēmumu «Metāls» ar statūtu fondu uz 1991. gada 1. aprīli - 900 tūkstoši rubļu. Šis uzņēmums nodarbosies ar melno metālu lūžņu sagādi.

2. Rūpniecības ministrijai apstiprināt uzņēmuma «Metāls» statūtus, iecelt tā direktoru un risināt citus nepieciešamos jautājumus, kas saistīti ar īpašuma sadalīšanu un jaunā uzņēmuma organizēšanu. Paredzēt, ka savāktie un pārstrādātie metāllūžņi pirmām kārtām izmantošanai tiks piegādāti rūpnīcai «Sarkanais metalurgs».

Latvijas Republikas Ministru Padomes priekšsēdētājs I. GODMANIS

Latvijas Republikas valdības lietu ministrs K. LĪCIS

Rīgā 1991. gada 5. augustā

05.08.1991