Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
Tiesību akts: spēkā esošs
Ministru kabineta noteikumi Nr.601

Rīgā 2002.gada 27.decembrī (prot. Nr.60 28.§)
Kārtība, kādā no valsts pamatbudžeta līdzekļiem sedzami izdevumi politiski represēto personu pensijām
Izdoti saskaņā ar likuma “Par valsts pensijām” pārejas noteikumu 3.punktu

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā no valsts pamatbudžeta līdzekļiem sedzami izdevumi, kas saistīti ar pensijas apmēra palielināšanu, piemērojot likuma “Par valsts pensijām” pārejas noteikumu 1.punkta 10.apakšpunktā un 10.punkta 3. un 4.apakšpunktā politiski represētajām personām noteiktos atvieglojumus.

2. Līdzekļus, kas nepieciešami no valsts pamatbudžeta, lai nodrošinātu atvieglojumu piemērošanu valsts pensiju piešķiršanā politiski represētajām personām, nosaka, ņemot vērā starpību starp šo personu mēneša vidējo pensijas apmēru, kas aprēķināts, piemērojot likuma “Par valsts pensijām” pārejas noteikumu 1.punkta 10.apakšpunktā, kā arī 10.punkta 3. un 4.apakšpunktā noteiktos atvieglojumus, un šo personu mēneša vidējo pensijas apmēru, kas aprēķināts bez šo atvieglojumu piemērošanas, ievērojot likuma “Par valsts pensijām26.pantu un pārejas noteikumu 15.punktu.

3. Šo noteikumu 2.punktā minētos līdzekļus saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam no valsts pamatbudžeta ieskaita valsts pensiju speciālajā budžetā.

4. Noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 1.janvāri.

Ministru prezidents E.Repše

Labklājības ministre D.Staķe
01.01.2003