Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

 LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES LĒMUMS

Par Latvijas valsts uzņēmumu un bijušo vissavienības pakļautības uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārvaldes aparāta reorganizāciju

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

1. Uzdot Latvijas Republikas Ministru Padomei un attiecīgajām tās institūcijām, ja nepieciešams:

līdz 1992. gada 1. februārim veikt Latvijas valsts un bijušo vissavienības pakļautības uzņēmumu, iestāžu un organizāciju, kā arī uz to bāzes izveidoto nomas uzņēmumu vadītāju un uzņēmumu, iestāžu un organizāciju tehnisko, ekonomisko un kadru politiku noteicošo speciālistu atestāciju, ņemot vērā viņu profesionālo atbilstību un praktisko darbību pēc 1990. gada 4. maija;

līdz 1991. gada 1. novembrim reorganizēt Latvijas valsts un bijušo vissavienības pakļautības uzņēmumu, iestāžu un organizāciju, kā arī uz to bāzes izveidoto nomas uzņēmumu pārvaldes aparātu.

2. Attiecībā uz darbiniekiem, kuri tiek atbrīvoti no darba sakarā ar atestāciju vai pārvaldes aparāta reorganizāciju, ir spēkā Latvijas darba likumu kodeksā paredzētās garantijas.

3. Uzdot Latvijas Republikas Ministru Padomei līdz 1991. gada 1. oktobrim izstrādāt nolikumu par valsts uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārvaldes darbinieku atestāciju.

4. Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1991. gada 10. septembrī

10.09.1991