Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

 LATVIJAS REPUBLIKAS AUGSTĀKĀS PADOMES LĒMUMS

Par Latvijas Republikas likuma «Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas Republikas likumā «Par peļņas nodokli»» spēkā stāšanās kārtību

Latvijas Republikas Augstākā Padome nolemj:

1. Noteikt, ka Latvijas Republikas likuma «Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas Republikas likumā «Par peļņas nodokli»» 1, 5. un 13. punkts stājas spēkā ar 1991. gada 1. novembri, 2., 4., 8., 9., 10., 11., 12., 16. un 17. punkts - ar šā likuma pieņemšanas brīdi, 3., 6., 7.. 14. un 15. punkts - ar 1991. gada 1. oktobri.

2. Noteikt, ka Latvijas Republikas likuma «Par grozījumiem un papildinājumiem Latvijas Republikas likumā «Par pelņas nodokli»» 8. punkts attiecas arī uz tiem jaunajiem uzņēmumiem, kas saimniecisko darbību uzsākuši pirms 1991. gada 1. janvāra.

3. Noteikt, ka, likvidējot kooperatīvus, kas nodibināti saskaņā ar PSRS 1988. gada 26. maija likumu «Par kooperāciju PSRS», šo kooperatīvu naudas līdzekļi un no kooperatīvu mantas izpārdošanas gūtie ieņēmumi, kuri tiek sadalīti kooperatīvu biedriem, pielīdzināmi personiskajiem ienākumiem un apliekami ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.

4. Noteikt, ka uzņēmumi ar plānoto peļņu līdz 30 tūkstošiem rubļu gadā kārtējos peļņas nodokļa maksājumus var veikt pēc Latvijas Republikas likuma «Par peļņas nodokli» 10. pantā noteiktajām pazeminātajām likmēm.

5. Uzdot Latvijas Republikas Finansu ministrijai līdz 1991. gada 1. oktobrim izstrādāt kārtību, kādā pārskaitāmi līdzekļi zemnieku saimniecību ražošanas attīstīšanai saskaņā ar Latvijas Republikas likuma «Par peļņas nodokli» 33. pantu.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1991. gada 4. septembrī

18.09.1991