Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Darbības ar dokumentu
Tiesību akts: spēkā esošs

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.660

Rīgā 2002.gada 27.novembrī (prot. Nr.52, 12.§)

Par institūciju nodošanu īpašu uzdevumu ministra reģionālās attīstības un pašvaldību lietās padotībā

1. Lai valsts pārvalde centralizēti īstenotu reģionālo politiku, telpiskās plānošanas politiku un nodrošinātu pašvaldību darbību, kā arī koncentrētu šiem mērķiem paredzētos resursus, nodot īpašu uzdevumu ministra reģionālās attīstības un pašvaldību lietās padotībā šādas institūcijas:

1.1. Finanšu ministrijas pakļautībā esošo Reģionālās politikas un plānošanas pārvaldi;

1.2. īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās pakļautībā esošo Pašvaldību lietu pārvaldi;

1.3. Finanšu ministrijas pārziņā esošo reorganizējamo bezpeļņas organizāciju valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Reģionu attīstība";

1.4. Finanšu ministrijas pārziņā esošo bezpeļņas organizāciju valsts sabiedrību ar ierobežotu atbildību "Teritorijas attīstības plānošanas centrs".

2. Īpašu uzdevumu ministram reģionālās attīstības un pašvaldību lietās nodrošināt šī rīkojuma 1.punktā minēto institūciju funkciju, tiesību un saistību pārņemšanu.

3. Īpašu uzdevumu ministram reģionālās attīstības un pašvaldību lietās sagatavot un iesniegt noteiktā kārtībā izskatīšanai Ministru kabinetā attiecīgus tiesību aktu projektus.

Ministru prezidents E.Repše

Īpašu uzdevumu ministrs reģionālās attīstības un pašvaldību lietās I.Gaters

27.11.2002