Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi likumā "Par Latvijas Republikas Augstākās padomes deputātu tiesisko stāvokli un pensijām"

Izdarīt likumā "Par Latvijas Republikas Augstākās padomes deputātu tiesisko stāvokli un pensijām" (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 1999, 11.nr.; 2001, 3.nr.) šādus grozījumus:

1. Papildināt 9.pantu ar otro daļu šādā redakcijā:

"(2) Attiecināt šā likuma 5. un 6.panta noteikumus uz tiem bijušajiem PSRS tautas deputātiem no Latvijas, kuri sekmēja Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu."

2. Pārejas noteikumos:

izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

"2. Saeima iekļauj budžeta pieprasījumā kārtējam saimnieciskajam gadam nepieciešamo finansējumu Latvijas Republikas Augstākās padomes sēžu stenogrammu publikāciju sagatavošanai. Saeimas Kanceleja sagatavo un publicē laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un izdod atsevišķā izdevumā Latvijas Republikas Augstākās padomes sēžu stenogrammas valsts valodā.";

papildināt pārejas noteikumus ar 3.punktu šādā redakcijā:

"3. Ministru kabineta izveidota komisija veic dokumentu izpēti un dod atzinumu, kas ir pamats tam, lai bijušie PSRS tautas deputāti no Latvijas, kuri sekmēja Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, saņemtu šā likuma 5. un 6.pantā noteikto pensiju."

Likums stājas spēkā 2003.gada 1.janvārī.

Likums Saeimā pieņemts 2002.gada 17.oktobrī.

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga

Rīgā 2002.gada 6.novembrī

Redakcijas piebilde: likums stājas spēkā ar 2003.gada 1.janvāri.

01.01.2003