Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU PADOMES LĒMUMS Nr. 254

Par dzelzceļa staciju, ostu, lidostu un fiziskās ģeogrāfijas objektu nosaukumu piešķiršanu un pārdēvēšanu

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Augstākās Padomes 1991. gada 6. jūnija lēmumu «Par fiziskās ģeogrāfijas un citu objektu nosaukumu piešķiršanas un pārdēvēšanas kārtību», Latvijas Republikas Ministru Padome nolemj:

1. Noteikt, ka dzelzceļa stacijām un lidostām nosaukumus piešķir un pārdēvē Satiksmes ministrija, bet ostām - Jūras lietu ministrija.

2. Noteikt, ka fiziskās ģeogrāfijas objektiem nosaukumus piešķir un pārdēvē Aizsardzības ministrijas Ģeodēzijas un kartogrāfijas departaments.

3. Satiksmes ministrijai, Jūras lietu ministrijai un Aizsardzības ministrijas Ģeodēzijas un kartogrāfijas departamentam:

3.1. nosaukumu piešķiršana dzelzceļa stacijām, lidostām, ostām un fiziskās ģeogrāfijas objektiem un to pārdēvēšana jāsaskaņo ar pilsētas (pagasta) pašvaldību un Latvijas Republikas Ministru Padomes Vietvārdu komisiju;

3.2. par nosaukumu piešķiršanu dzelzceļa stacijām, lidostām, ostām un fiziskās ģeogrāfijas objektiem un to pārdēvēšanu jāinformē Latvijas Universitātes Zinātņu daļas Ģeogrāfijas nodaļa un Latvijas Zinātņu akadēmijas Latviešu valodas institūta Onomastikas grupa.

Latvijas Republikas Ministru Padomes priekšsēdētājs I.GODMANIS

Latvijas Republikas valsts ministrs J.DINEVIČS

Rīgā 1992. gada 2. jūlijā

02.07.1992