Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku

LATVIJAS REPUBLIKAS LIKUMS

Par Latvijas Republikas likumu, Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumu un citu tās aktu, Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumu un dekrētu publicēšanas un spēkā stāšanās kārtību

1. pants. Latvijas Republikas likumus, Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumus un citus tās aktus, Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumus un dekrētus ne vēlāk kā desmit dienu laikā pēc to pieņemšanas publicē latviešu valodā un to autentisku tulkojumu - krievu valodā.

2. pants. Visi Latvijas Republikas likumi, Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumi un citi tās akti, kā arī normatīva rakstura Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumi un dekrēti jāpublicē «Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājā» un Latvijas Republikas laikrakstā «Diena». Vienīgi šīs publikācijas ir oficiālas.

3. pants. Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumus un dekrētus, kam nav normatīvs raksturs, saskaņā ar Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumu nepublicē.

4. pants. Latvijas Republikas likumi, Latvijas Republikas Augstākās Padomes lēmumi un citi tas akti, Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumi un dekrēti, kam ir normatīvs raksturs, stājas spēkā vienlaikus visā Latvijas Republikas teritorijā piecas dienas pēc to pirmās oficiālās publicēšanas valsts valodā, ja, pieņemot šos aktus, nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

5. pants. Latvijas Republikas Augstākās Padomes Prezidija lēmumi un dekrēti, kas nav publicēti saskaņā ar šā likuma 3. pantu, stājas spēkā ar to pieņemšanas brīdi, ja, pieņemot šos aktus, nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Latvijas Republikas Augstākās Padomes priekšsēdētājs A. GORBUNOVS

Latvijas Republikas Augstākās Padomes sekretārs I. DAUDIŠS

Rīgā 1990. gada 21. decembrī

27.01.1991