Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Skatīt 1994. gada 24. novembra likumu:    Par valsts aizsardzību.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Nacionālās drošības padomes likums

1. pants. Nacionālās drošības padomes locekļi pēc amata ir Latvijas Republikas Valsts prezidents, Saeimas priekšsēdētājs, Ministru prezidents, Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas priekšsēdētājs, Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs, aizsardzības ministrs, ārlietu ministrs un iekšlietu ministrs.

2. pants. Nacionālās drošības padomi pēc amata vada Valsts prezidents.

3. pants. Līdz brīdim, kad tiks pieņemts un stāsies spēkā likums par nacionālo drošību, Nacionālās drošības padomei ir visas tās tiesības un pienākumi, kas likumā «Par valsts aizsardzību» noteikti Valsts aizsardzības padomei.

Pārejas noteikumi

Atzīt par spēku zaudējušu ar šā likuma spēkā stāšanās brīdi 1992. gada 4. novembra likuma «Par valsts aizsardzību» (Latvijas Republikas Augstākās Padomes un Valdības Ziņotājs, 1992, 46/47/48) 17. panta otro teikumu, 18. pantu, 19. panta otro daļu, 20. panta otrās daļas pēdējo teikumu un trešo daļu, 33. pantu, 35. pantu un 40. panta otro daļu.

Likums Saeimā pieņemts 1993. gada 11. novembrī

Valsts prezidents G. ULMANIS

Rīgā 1993. gada 17. novembrī

01.12.1993