Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: spēkā esošs

Ministru kabineta rīkojums Nr.216

Rīgā 2000.gada 5.maijā (prot. Nr.20, 12.§)

Par Gaujas nacionālo parku

1. Saskaņā ar Gaujas nacionālā parka likuma 1.panta otro daļu ar 2000.gada 1.jūliju reorganizēt Valsts meža dienesta teritoriālo struktūrvienību Gaujas nacionālo parku (turpmāk - Gaujas nacionālais parks) un uz tā bāzes izveidot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārraudzībā esošu valsts civiliestādi "Gaujas nacionālā parka administrācija".

2. Gaujas nacionālā parka administrācija ir Gaujas nacionālā parka tiesību un saistību pārņēmēja.

3. Finansu ministrijai likumprojektā "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 2000.gadam"" iekļauto valsts budžeta programmu "13.00 "Gaujas nacionālais parks"" svītrot no Zemkopības ministrijas pamatbudžeta un iekļaut to Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas budžetā.

4. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram kopīgi ar zemkopības ministru izveidot Gaujas nacionālā parka reorganizācijas komisiju. Komisijai nodrošināt Gaujas nacionālā parka tiesību un saistību nodošanu Gaujas nacionālā parka administrācijai saskaņā ar Gaujas nacionālā parka bilanci uz 2000.gada 1.janvāri.

5. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 2000.gada 12.aprīļa rīkojumu Nr.183 "Par Gaujas nacionālo parku" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 133./135.nr.).

 

Ministru prezidents A.Šķēle

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs V.Balodis

 

 

 

 

05.05.2000