Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Finansu un kapitāla tirgus komisijas padomes lēmums Nr. 25/15

Rīgā 2001. gada 28. decembrī

Par "Noteikumu par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskatu" apstiprināšanu

Pamatojoties uz Finansu un kapitāla tirgus komisijas likuma 6.-8. un 17. pantu, Apdrošināšanas sabiedrību un to uzraudzības likuma 88. pantu,

Finansu un kapitāla tirgus komisijas padome n o l e m j:

1. Apstiprināt "Noteikumus par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskatu" (pielikumā).

2. Ieteikt apdrošināšanas brokeru sabiedrībām piemērot "Noteikumus par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskatu", sagatavojot 2001. gada pārskatu.

3. Noteikt, ka ar šī lēmuma 1. punktā minēto noteikumu spēkā stāšanos spēku zaudē Apdrošināšanas uzraudzības inspekcijas 23.02.2000. rīkojums Nr. 26 "Par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskata par finansiālo darbību saturu un formu".

Finansu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs U. Cērps

 

Noteikumi par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskatu

1. "Noteikumi par apdrošināšanas brokeru sabiedrību gada pārskatu" (tālāk tekstā - noteikumi) ir sagatavoti, pamatojoties uz Finansu un kapitāla tirgus komisijas likuma un Apdrošināšanas sabiedrību un to uzraudzības likuma prasībām.

2. Noteikumi ir saistoši Apdrošināšanas sabiedrību un to uzraudzības likuma 82. panta otrās daļas noteiktajā kārtībā licencētām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām.

3. Noteikumu 2. punktā minētās apdrošināšanas brokeru sabiedrības sagatavo gada pārskatu saskaņā ar likumu "Par uzņēmumu gada pārskatiem" un iesniedz to Finansu un kapitāla tirgus komisijai Apdrošināšanas sabiedrību un to uzraudzības likuma 88. pantā noteiktajā termiņā.

28.12.2001
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.