Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.

Ministru prezidenta rīkojums Nr.348

Rīgā 2001.gada 11.oktobrī

Grozījums Ministru prezidenta 2001.gada 2.augusta rīkojumā Nr.273 "Par darba grupu lēmumu pieņemšanas un komandvadības tiesisko pamatu valsts apdraudējuma gadījumā, kā arī Ziemeļatlantijas līguma ietekmes uz Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem izvērtēšanai un normatīvo aktu projektu par nepieciešamajiem grozījumiem normatīvajos aktos sagatavošanai"

Izdarīt Ministru prezidenta 2001.gada 2.augusta rīkojumā Nr.273 "Par darba grupu lēmumu pieņemšanas un komandvadības tiesisko pamatu valsts apdraudējuma gadījumā, kā arī Ziemeļatlantijas līguma ietekmes uz Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem izvērtēšanai un normatīvo aktu projektu par nepieciešamajiem grozījumiem normatīvajos aktos sagatavošanai" (Latvijas Vēstnesis, 2001, 116.nr.) grozījumu un papildināt 1.punkta daļu "Darba grupas locekļi" ar vārdiem "S.Kukule - Valsts prezidentes padomniece likumdošanas jautājumos" (alfabēta secībā).

Ministru prezidents A.Bērziņš

 

 

11.10.2001
Informācijai! Saistībā ar pāreju uz jaunu datu struktūru vietnē var tikt novērotas neprecizitātes. Par tām lūdzam ziņot uz e-pasta adresi likumi@lv.lv.