Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Darbības ar dokumentu

Tiesību akts: zaudējis spēku
Tiesību akts ir zaudējis spēku.
Ministru kabineta noteikumi Nr.433

Rīgā 2001.gada 9.oktobrī (prot. Nr.48 9.§)
Izdoti saskaņā ar likuma "Par valsts sociālo apdrošināšanu"
13.panta pirmo, otro un ceturto daļu, 23.panta pirmo un otro daļu
un likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 38.panta otro daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2001.gada 14.novembra noteikumos Nr.397 "Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli" (Latvijas Vēstnesis, 2000, 413./417.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 6.punkta ievaddaļu šādā redakcijā:

"6. Pašnodarbinātais līdz tā mēneša desmitajam datumam, kas seko mēnesim, kurā mēneša ienākumi sasnieguši vienu divpadsmito daļu no Ministru kabineta noteiktā obligāto iemaksu objekta minimālā apmēra pašnodarbinātajam, reģistrējas Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē pēc savas dzīvesvietas, uzrādot pasi un iesniedzot attiecīgā dokumenta kopiju (uzrādot oriģinālu):".

2. Papildināt noteikumus ar 6.10. un 6.11.apakšpunktu šādā redakcijā:

"6.10. prakses farmaceits, prakses veterinārārsts un prakses optometrists — dokumentu, kas apliecina tiesības uzsākt attiecīgo praksi;

6.11. zvērināts tiesu izpildītājs — dokumentu, kas apliecina iecelšanu amatā."

3. Papildināt noteikumus ar 23.1punktu šādā redakcijā:

"23.1 Personas, kas saņem autoratlīdzību, ziņojumu par pašnodarbinātā vai iekšzemes darba ņēmēja pie darba devēja — ārvalstnieka, vai ārvalstu darba ņēmēja pie darba devēja — ārvalstnieka valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām pārskata ceturksnī iesniedz tikai par to pārskata ceturksni, par kuru tiek veiktas obligātās iemaksas."

4. Papildināt noteikumus ar 38.punktu šādā redakcijā:

"38. Noteikumu 6.11.apakšpunkts stājas spēkā vienlaikus ar Zvērinātu tiesu izpildītāju likuma spēkā stāšanos."

Ministru prezidents A.Bērziņš

Labklājības ministrs A.Požarnovs
17.10.2001